اخبار

مديرعامل شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه با صدور پيامی فرارسيدن ماه محرم و ايام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسين (ع) را تسليت گفت.

دوشنبه، 18 تیر 1403 | کد خبر : 1447 | Article Rating
مديرعامل شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه با صدور پيامی فرارسيدن ماه محرم و ايام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسين (ع) را تسليت گفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه در پيامي ايام شهادت سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين (ع) و ياران باوفايش را تسليت و تعزيت گفت.
در اين پيام آمده است:« محرم آغاز مي شود تا شیفتگان معرفت و عاشقان ایثار را با کاروان کربلا هم نوا سازد، تا شور و شعور عاشورایی، دیگر بار احیاء گردد و ارادت علاقه مندان به سرور و سالار صاحبدلان فزونی یابد. محرم، وجدان هميشه بيدار تاريخ و ماه پاسداری از حرمت انسان است.
ماهی که در آن سالار شهیدان با قیام و ایستادگی خود در مقابل ظلم و ستم و بی عدالتی، مکتب انسان ساز و جاودانی بنام عاشورا را بنیان نهاد و درس عدالت، سرافرازی، شجاعت و جوانمردی و راه و رسم پاسداشت عقیده و بیزاری از ذلت را به تمام مسلمانان و آزادگان عالم آموخت.
اینجانب فرارسیدن این ماه حزن و اندوه، ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش را به ساحت امام عصر(عج) ، همه مسلمانان و مریدان خاندان عصمت و طهارت بویژه یکایک شما همکاران خدوم شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه و خانواده های محترم تان ، تسلیت عرض نموده، سربلندی اسلام و اقتدار و اعتلای نظام اسلامی و مسلمین را از درگاه ایزد منان آرزومندم.

اطلاعات خبر و اشتراک گذاری

ثبت امتیاز

برای ثبت امتیاز لطفا لاگین نمایید در صورتی که لاگین کرده اید امتیاز خود را ثبت نمایید

ثبت نظر

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: